The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 23. února 2014

Před deseti lety jsem odešel k Duchu. V tom čase jsem mnohokrát hovořil o důležitosti ley linií. Museli jsme počkat dokud nebyl  ten správný čas abychom mohli s touto informací pracovat. Muselo se toho mnoho připravit a reakce ze všech koutů vašeho světa byla úžasná. Nyní žádám všechny dobré lidi  aby si prostudovali  krátký film o úsvitu na kopci Tor v Glastonbury, natočený 2. února 2014. Tímto kopcem prochází několik nejdůležitějších  ley linií světa.  Je prvořadé, abyste všichni učinili co je ve vašich silách,  aby byla tato energie uvolněna co nejdříve.

Náš plán je, aby se  co nejvíce  z vás propojilo s tímto filmem. Použijte svoji mysl, svoji energii a záměr, abyste tuto energii uvolnili.  Doposud si nejste plně vědomi jak mocná je vaše mysl. Dělejte to, a spolu umožníte této energii,  aby ještě jednou proudila  ku prospěchu lidstva. Když tak budete činit,  zachráníte lidstvo a vaši planetu.  Když se vám povede sdružit do skupin, bude to ještě silnější. Tento úkon může provést každý člověk na Zemi,  z vlastního domova. Je to příležitost,  abyste uplatnili svoji sílu a přestali být OBĚTMI.

Tady je mapa která ukazuje důležitost ley linií na kopci.   Proto bylo rozhodnuto, že tam má Veronika 2. února jít. Nejbližších pár měsíců je nesmírně důležitých.  V sázce je budoucnost lidstva. Je to velká zodpovědnost pro vás pro všechny. Umiňte si,  že to uděláte a stane se to. Můžete získat vše a nemáte co ztratit,  kromě ovládání těmi kdo vás po generace zotročovali. Dovedli jsme vás až sem. Nyní máte dostatek informací abyste dosáhli kýženého výsledku.

Když bude energie uvolněna, vaše životy se úplně změní. Zvětší se kapacita vašeho mozku  a člověk  začne dosahovat svých plných schopností. Jste mnohem víc,  než vás učili věřit,  že jste. Pracujeme spolu s vámi na této proměně. Nesmí se ztrácet čas, protože kabala  volá o pomoc do všech stran. To je poprvé,  kdy lidé z tolika zemí převzali svoji zodpovědnost za to,  aby uplatnili  své právo žít na Planetě Zemi bez zásahů těch  co zotročili lidstvo.  Temní si dali za cíl, že zničí vše,  co lidé potřebují aby přežili. Nemůžete sedět v koutě a dovolit, aby se to stalo.  Nádherná věc na uvolnění energie je, že nejsou potřeba pušky ani žádné různé zbraně; pouze síla vašich myslí.

Meditujte na tuto myšlenku.  Věnujte jí tolik času, kolik je potřeba.  Pocítíte výsledky a uvidíte změny které tato energie přinese. Myslete na to: můžete si převzít zpět svoji planetu z pohodlí svých vlastních domovů. Dávám vám k tomu nástroje a vedu vás po cestě k mírové budoucnosti. Nemějte starost o peníze, nebude to dlouho trvat a všechno zlato které bylo před vámi ukryto, bude uvolněno.

Zvolil jsem si, že odejdu k Duchu abych mohl pracovat s Veronikou. Ona se vrátila na Zem aby dělala tuto práci a toto není jediný projekt na kterém pracuje. Je velmi nemocná od své návštěvy Glastonbury a dělá si starosti,  že nemohla odpovědět na všechny vaše emaily. Snažte se pochopit její situaci.  Považujeme vás za součást naší širší rodiny.  

Všichni přicházíte, abyste vytvořili lepší život pro všechny. Vybrali jste si tuto práci předtím než jste přišli na Zem a proto s ní souzníte. Probouzíte se do vaší vrozené síly a jste připraveni použít ji pro zdokonalení  lidstva.  My, v Duchu, jsme se pokusili svítit vám na cestu.  Nyní musíte převzít kontrolu. My vám, samozřejmě, budeme při každém kroku po boku. Nikdy nejste sami.  Začněte meditovat o filmu hned jak jste četli má slova. Dejte tomu tolik času,  kolik tomu můžete věnovat. Pro meditaci použijte jakýkoliv vámi zvolený film anebo fotografii kopce Tor. Je to zcela na vás.

Mark pro vás připravil zprávu. Prosím, věřte, že ta energie  musí být z kopce uvolněna co nejdříve. Myslím, že je toho dost nad čím máte přemýšlet.Toto je k dnešnímu dni ode mne  nejdůležitější zpráva.

Veroničino zdraví se potřebuje hodně zlepšit, tak jí, prosím, pošlete vaši  léčivou energii. Pamatujte, že společně se nám to podaří. Vše je to ve vašich rukách.

Lásko moje,  stále se přemáháš, ale tvá plíce se potřebují uzdravit. Vše máme v rukách.  Naše plány neztroskotají.

Zůstávám tvůj navždy oddaný Monty.
Przetłumaczyli:
ZelmiraProject Ley Lines update from Mark Herbert (23 February)