The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 15. února 2015

Přátelé, když čtete má slova, pak jste dostatečně probuzeni, abyste chápali, o co vás žádám. Aby mohla Kabala mít Třetí světovou válku, musíte rozumět tomu, že to nemohou udělat bez vašeho souhlasu. Vaše MLČENÍ jim fakticky dává svolení k  tomu, aby pokračovali. Víte, že existuje síla, která ovládá vaši planetu a ti, kteří jsou u moci, na ni reagují. Nikdy by se nedostali na tyto mocenské pozice, kdyby nesouhlasili s  tím, že budou sloužit pouze svým  pánům.

Mnoho z vás nezažilo válku a ničení, které přináší. Ne tak dávno jste viděli, jak byly zcela zničeny Drážďany a obyvatelé zabiti. Je to pouze jeden příklad, který máte ještě v paměti. Mnoho měst, všude v  Evropě, bylo zničeno. Opravdu chcete zažít takovou destrukci, anebo ji přejete druhým?

ODMÍTÁM – by mělo být vaší mantrou, v každé bdělé chvíli vašeho života. Kabala nemůže rozpoutat válku bez vašeho souhlasu. Mluvte se všemi, s nimiž přicházíte do kontaktu, o tom, že dávají souhlas. Mohli byste žasnout nad tím, jak jste mocní, když uvidíte, jak ty pokusy začít válku, NEVYJDOU. Když jste byli úspěšní v tom, zabránit Světové válce, pojďme dál.

ODMÍTÁM CHEMTRAILSY. Dále ODMÍTÁM FLUORIDOVÁNÍ VODY, OČKOVÁNÍ, MEDICÍNU ZALOŽENOU NA CHEMII, GENETICKY MODIFIKOVANÉ OBILÍ. Když budete používat svou mysl, můžete změnit svůj život a svět. Máte takovou moc.

Vzdělávání a předepisování léků je používáno proti vám. Podívejte se kolem sebe; někteří z největších oponentů Kabaly nemají vzdělání. Takže jejich mysle nejsou kontrolovány. David Icke odešel ze školy v patnácti, takže jasně vidí, co se děje. Nechápe, jak to, že druzí nevidí to, co on. Davidova mysl nebyla omezena. Vzdělávací systém uzavírá mysle. Takže mnoha lidem dá víc úsilí, aby se probudili. 1% populace drží váš svět v šachu. To nedává smysl. Víte, kdo jsou. Proč jim dáváte souhlas k tomu, aby zničili lidstvo a Planetu Zemi? Opravdu to chcete?

Viděl jsem, jak se Veronika dívala na video s názvem Holografické odhalení HOLOGRAPHIC-DISCLOSURE [na Youtube a také na stránkách Jean Haine , What's the ‘real’ Truth? ]. Prosím, udělejte si čas a podívejte se na to, a uvědomte si, co vše bylo uděláno, aby byla ovládnuta lidská rasa. Lidstvo k tomu NEDALO SOUHLAS. Bylo toho docíleno, dokud jste spali. Nyní jste probuzeni a bdělí a můžete říct: NE! NESOUHLASÍM S VAŠIMI PLÁNY PRO LIDSTVO! 99% musí držet spolu.

Tady je jeden příklad toho, co bylo uděláno lidem, když se probudili a podnikli akci. IRSKÁ VLÁDA prosazuje diktát Kabaly. Nepodporuje irský lid. Je na sto procent prokázáno, že politici nejsou v úřadech proto, aby sloužili vám. Čtěte slova Charlese Stewarta Parnella. Věřil v Irsko a miloval a ctil irský národ.

Říkám Irům: PAMATUJTE NA TO, KDO JSTE. Vatikán před vámi tuto informaci ukryl. Zajistil to papež Hadrián. Jste mocná rasa. Nedovolte, aby vás banky okrádaly.  

Totéž se týká Řecka a všech dalších zemí, které trpí v rukách bank. Amerika za mnohé odpovídá, protože dovolila FEDu (Federal reserve) aby v roce 1913 převzal tištění peněz a v důsledku toho trpí celý svět. Před rokem 1913 nic takového jako daň z příjmu neexistovalo. Musíte ji platit kvůli FEDu. Výnosy jdou jim. To bylo také před vámi ukrýváno.

Nastal čas, opustit politické strany. Volte pouze ty, kteří mají na srdci váš nejlepší zájem. Nenaleťte opět na falešné sliby, které slyšíte při každých volbách. Ty sliby nejsou nikdy dodrženy. Přestaňte být naivními ovcemi.

V duši víte, co musíte udělat. Jste na Zemi, abyste Zemi zachránili před těmi, kteří na ni nepatří. Chtějí zbavit Zemi lidí, aby ji sami mohli převzít a žít ve své původní podobě, aniž by museli přijmout lidská těla, jako máte vy.

Znovu žádám, abyste se spojili a řekli NE. Myslete na toto: dali jste souhlas k chemtrailsům, fluoridu, geneticky modifikovaným obilninám, očkování, chemické medicíně? Co ještě dovolíte, než začnete konat? Víte, že pan Putim nedovolil chemtrailsy, geneticky modifikované potraviny, fluoridy, atd. v Rusku? Co vám to říká?

Rakovina byla vytvořena člověkem. Vaše utrpení a váš strach jsou pro ne ENERGIÍ. Zabraňte rakovině tím, že budete brát sodu bikarbonu (prášek na pečení), spolu s citronovou šťávou  a horkou vodou, každý den a nedostanete rakovinu. Je to takto jednoduché. (Já to dělám denně. Moje přítelkyně se zbavila 5 tumorů, když to brala 3 týdny, společně s  MMS).

Držte se dál od nemocnic. Věří v to, co dělají, ale lhali jim. Musíte převzít odpovědnost za své životy a sami se bránit. Když otevřete oči, uvědomíte si, kolik toho se proti vám spiklo. Ale nezoufejte, protože jsme zde, abychom vám pomohli vzít si zpět, co je právem vaše.

Opakujte: ODMÍTÁM/NEDÁVÁM SOUHLAS. Dělejte to, zas a znovu, jak procházíte vaším dnem. Připravte se na to, že budete překvapeni.

Posílejte lásku a světlo všem, kdo to potřebují. Zejména lidem na Ukrajině. Jestli Kabala dosáhne to, co chce, zítra to můžete být vy, protože oni se na Ukrajině nezastaví. Musíte stát za lidem Ukrajiny. Spojte se! Staňte se Sjednoceným Lidstvem. Protože jste probuzeni, můžete hrát aktivní roli v tom, co se děje. Používejte svou mysl, své myšlenky, svá slova a řekněte NE VÁLCE. Buďte na sebe laskaví, a pomáhejte, kde je to potřeba. Společně vytvoříte svět, který je sjednocen v míru a harmonii.   

Moje lásko, život není lehký. Už to dlouho nepotrvá a začneš vidět změny, které jsou zapotřebí, aby odstranily hrozbu války.

Případně můžete použít bankovní spojení, jak uvedeno níže:

NATWEST BANK
ACCOUNT: THE MONTAGUE AND VERONICA KEEN FOUNDATION
IBAN: GB56NWBK60233682587809
BIC: NWBKGB2L

Překlad: Zelmira

Pokud chcete přispět Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme.