The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 25. ledna 2015

Dnes volám mé přátele na Zemi, aby se spojili, aby odstranili bloky z ley linií v Kalifornii a v okolní oblasti. Je to velmi důležité, protože je nutné uvolnit tuto energii pro lidstvo. Tato energie ley linií v Kalifornii je používána, aby vás udržela v otroctví. Podívejte se, jak daleko jste došli od doby, když vás na začátku Veronika požádala, abyste uvolňovali energii ley linií.

Vše to začalo 2. února 2014, když Veronika, D a M vyšli na horu Tor v Glastonbury (Anglie), aby uvolnili energii pro lidstvo. Mnozí jste pokračovali v této práci ve vašich zemích. Podívejte se, jak daleko jste od té doby došli. Podívejte se zpět na rok 2014 a můžete vidět, kolik toho, co bylo před vámi po generace skryto, je nyní odhaleno. Docílili jste toho tím, že jste si vzali zpět energii, která je právem vaše. Nyní vás všechny, ve všech zemích, kdo čtete mé poselství, žádám, abyste vložili svá srdce a své duše do uvolnění energií zvláště v Kalifornii a okolní oblasti. Uvidíme výsledky, kterých dosáhnete.

Na Zemi jsou tací, kteří vás do svých plánů nezahrnují. Tím, že jste nečinní, souhlasíte s tím, abyste byli součástí zničení lidské rasy. Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč se historie opakuje? Zdá se, že se znovu a znovu vynořují ti samí lidé. Mají jiná jména a těla, ale v pravém slova smyslu nezemřou, jsou recyklováni. Jsou místa, kde jsou k dispozici těla, do kterých mohou vstoupit, takže mohou pokračovat v okupování Země a v odstraňování lidských bytostí. Dělají všechno možné, aby se tato informace nedostala na veřejnost. V důsledku toho byl na Veroniku podniknut ve čtvrtek velký útok. Je těžké, znovu se dát do kupy, protože ona není v rozpuku mládí.

Oni chtějí to, co máte vy. Ale vy máte moc říct NE. Vás je 99%. Když tuto sílu odkryjete, nelze vás zastavit.

Vyhněte se pasti kontroly mysli, která je ve vašem obýváku - televizi. Osvoboďte svou mysl, hledejte pravdu, stůjte spolu a řekněte NE.

Události pod falešnou vlajkou jsou pořádány pravidelně, aby vás udržely ve strachu. Pantomima tzv. vůdců, kráčejících spolu, je FALEŠNÁ. Byla zinscenována a přidána k obrazům skutečného pochodu. Nepřijímejte nic, co je falešné. Zoufale si chtějí udržet moc a udělají vše, co je potřebné udělat. Prosím, věřte si, protože jste na Zemi z nějakého důvodu - abyste zajistili, že lidstvo a Planeta Země přežijí. Prvotní Stvořitel zasáhne, když lidstvo vyšle volání o pomoc. To platí i o bytostech z jiných planet, které jsou strategicky umístěny kolem vašeho světa, a čekají na vaše volání o pomoc. Nedělat nic není možné, protože existují plány na odstranění lidstva. Ti, kterým bude dovoleno zůstat, podstoupí proces transhumanizace.

Ti, kteří chtějí převzít Zemi, nejsou lidské bytosti jako vy. Jsou odpovědné za smrt milionů lidí. Jejich žízeň po moci je neukojitelná. Někdo může říkat, že vytvářím strach, když vám říkám, co se ve vašem světě děje. Já vám to říkám, protože to potřebujete vědět a věřte mi, potřebujete to vědět, jinak bude lidstvo zničeno a Země bude navždy pro lidstvo ztracena. Mým jediným přáním je přežití lidstva a planety. Síť a já se snažíme zajistit, abyste byli informováni a vědomi si své situace, abyste mohli učinit informované rozhodnutí ohledně vaší budoucnosti. Vy jste architekty Nového Věku. Je na vás, abyste se rozhodli, jaké máte priority. Musíte zajistit, aby války, hlad a bezdomovectví neměly místo v budoucnosti, kterou na Zemi vytváříte. Je to váš projekt.

Pomoc je k dispozici, musíte pouze požádat. Ti se špatnými úmysly opustí planetu stejně, jak sem násilně přišli. Není možné, aby s vámi žili v míru, protože jejich CHAMTIVOST a touha po ovládání převažují a oni se nemohou ovládnout. Během staletí byli vyhnáni z mnoha jiných planet, ale nikdy se nepoučili.

Lidstvo se spojí a odstraní všechny bloky. Bude sdílet technologii a zkušenosti, bude odstraněna soutěživost - v zájmu všech. Bude poskytnuta pomoc na odstranění všech chemikálií ze vzduchu, potravy, půdy, atd. Doufejme, že budou připravena naše Centra, aby zajistila potřebnou odbornou pomoc. Potřebujeme vaši pomoc s tímto podnikem, takže prosím, buďte štědří. Je to vaše budoucnost, na které pracujeme. Lidstvo se musí spojit v LÁSCE, ne ve strachu či rozdělení. To je náš cíl. Jste s námi?

Buď silná, má drahá. Nezlomí tě. Tvůj irský duch tě udrží v chodu!

Obklopuje tě moje láska. Tvůj oddaný Monty.

Případně můžete použít bankovní spojení, jak uvedeno níže:

NATWEST BANK
ACCOUNT: THE MONTAGUE AND VERONICA KEEN FOUNDATION
IBAN: GB56NWBK60233682587809
BIC: NWBKGB2L

Překlad: Zelmira

Pokud chcete přispět Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme.