The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 12. leden 2014

Chci začít nejupřímnějším  poděkováním všem, že odpověděli na volání o pomoc při obnově posvátné energie pro planetu Zemi. Když bude tato energie plně obnovena, odstraní mnoho nemocí, které trápí mnohé z vás. Vaše těla potřebují tuto energii, aby mohla žít plnohodnotné, zdravé životy. Také pomůže růstu obilí a výrobě dobrých výživných potravin, obsahujících čistou energii. To vám bylo odepíráno, a museli jste bojovat, abyste přežili. Vaše odezva byla úžasná. Děkuji.

Jde o společné úsilí. Jsou zaangažovány obě strany života. Bude to ku prospěchu každé živé bytosti na povrchu Země. Zažijete  úplnou změnu všeho, co nyní temné a negativní, do světla a harmonie ve všem. Veronika byla dotazována, proč se toto nepodniklo dříve. Mohu vám říct, že muselo být správné načasování.

Museli jste být dostatečně probuzeni, abyste to mohli provést úspěšně. Kabala umístí na vaši cestu mnoho překážek: pohlížejte tak na ně, nevšímejte si jich, anebo je obejděte. Nedovolte ničemu aby vás zpomalilo anebo vám zabránilo v práci. Na vás a na této vaší práci nyní závisí budoucnost lidské rasy. Veronika zařídí, aby byla informace o ley liniích na našich webových stránkách lehce přístupná. Každý příspěvek je velmi vítaný. Žádám vás všechny, abyste si našli čas přečíst a strávit to, co napsal  Mark na téma ley linií.

Nová aktualizace od Marka

Moje drahá žena pracuje na tolika různých projektech, každý z  nich je pro vás všechny důležitý. Tak vás prosím, abyste pomohli kde to je možné. Její zdraví není dobré a není již žádná mladice, ale pracuje tvrdě pro vás. Dovíte se včas, kdy je třeba jednat ohledně ley linií. Vybereme datum, kdy spojíte  své úsilí,  abyste obnovili posvátné energie vaší planety. To vám dá příležitost, abyste se  seznámili s tím, co se od vás žádá. Také vám to umožní, aby jste se vzájemně zkontaktovali, tak aby každá země  měla tým, který je připraven a ochoten pracovat spolu na tomto projektu. Udělejte si čas na prostudování a prozkoumání, abyste se s projektem dobře seznámili.

Spolu to uskutečníme, tak  rychle a dokonale, jak to bude možné. Rozšiřujeme pozvání pro všechny země, aby se staly součástí tohoto unikátního projektu pro obnovení vaší planety. Čiňte tak s láskou v srdci, s láskou k lidstvu a k vaší nádherné planetě.

Zde jsou země, které se připojili. Když zde není zastoupena vaše země, zvažte, že byste se přidali.

Albánie, Anglie, Argentina, Aruba, Austrálie, Belgie, Bosna Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Česká republika, Čína, Dánsko, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Filipíny, Francie, Chorvatsko, Indie, Irsko, Itálie, Japonsko, Jižní Afrika, Kanada, Kambodža, Korea, Korsika, Kostarika, Lucembursko, Makedonie, Mexiko, Mikronésie, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Pákistán, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, Skotsko, Sedona (USA), Salvador, Slovinsko, Srbsko, Swazijsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Wales.

Není to jenom jedna událost. Máme v úmyslu provádět údržbu ley linií pravidelně. Nemůžeme si dovolit, aby vám  byla ještě někdy tato energie odepřena. Nyní se s vámi rozloučím, abych vám dal čas k přečtení Markova slov.

Moje drahá, musíš si najít čas na odpočinek. Vím, jak jsi tímto nadšena, ale potřebujeme tě tam, abys´ to provedla. My - v duchu, posíláme všem lásku a světlo. Váš příspěvek, jakkoliv malý, je důležitý.

Tvůj navždy oddaný Monty.Překlad: Zelmira