The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 23. listopadu 2014

Energie Země zesílila. Ovlivňuje mnohé z  vás. Vaše těla se přizpůsobují. Nyní je třeba opustit 3D myšlení a způsob života. Ti, kdo se pokoušejí převzít vaši planetu, dělají co mohou, aby vás udrželi ve 3D. Tento týden vám byl ukázán jasný obraz toho, jak taková kontrola probíhá, v článku Bradley Love-a: „KLÍČEM K NAŠEMU ZOTROČENÍ JE SEXUÁLNÍ ENERGIE“. (Najdete na webových stránkách What’s the’real’ truth?

Vyzývám vás, abyste si pozorně a opakovaně přečetli informaci, kterou obsahuje. Uvidíte, že souhlasí s tím, s čím jsem se vás pokusil seznámit i já. Nastal čas čelit PRAVDĚ: byli jste oběťmi NEJVĚTŠÍHO PODFUKU V DĚJINÁCH VESMÍRU. KDYŽ BUDETE ZAVÍRAT OČI, NEZMIZÍ TO. Každý s tím musí nějak naložit. Ovlivňuje to každého muže, ženu a dítě na Planetě Zemi.

Ti, kteří před 2000 lety podvodně vstoupili na Planetu Zemi a kteří si dali za cíl převzít planetu, vyslali výzvu k  přípravě na odchod tím samým způsobem, jak kdysi přišli- pokud by se jejich pobyt na Zemi stal příliš nebezpečným. Sbalili všechno zlato a šperky, atd., které nakradli během pobytu na Zemi. Vědí, že nemohou zůstat na Zemi, kvůli energii světla, které je nyní pro ně příliš silné. Nemohou udržet svoji formu. Každým dnem se jejich život stává obtížnějším, jak se stále víc z vás otevírá světlu a pravdě.   

Pracovali jsme na jejich metodě ovládání, takže rychle ztrácejí půdu pod nohama. Jejich trollové jsou čím dále zřetelnější, když nemají nic konstruktivního, co by řekli; ale nakonec i oni uvidí světlo. Všechno se rychle mění. Příliš rychle na to, aby se s tím Kabala dokázala vypořádat. Na ty, kteří mluví pravdu, jsou podnikány nelítostné útoky. Prosím, pošlete jim lásku. Není lehké stoupnout si na pódium a mluvit, v zájmu pomoci bližním, aby přežili v lásce a světle. Kabala ve Velké Británii a USA má v plánu vytvořit události pod falešnou vlajkou, aby se vás pokusili vyděsit a dostat do područí. Budou předstírat, že na vás zaútočily mimozemské bytosti!

Falešná událost týkající se Dvojčat přesvědčila svět, že na USA byl podniknut útok. Chvíli lidem trvalo, než si uvědomili, jaká je pravda. My, v Duchu, pozorujeme, že to dělají opatrně. Budeme vás včas varovat. Spojte se jako jeden a spojte své energie, abyste porazili Temné. Chcete žít v míru: nyní máte příležitost vytvořit harmonii a navždy odstranit všechnu korupci. Již nikdy víc se nedostane Planeta Země do nepravých rukou. Dáváme věci do pořádku, aby se to zajistilo.

Máte příležitost spojit se. Uvědomte si, jaký chcete, aby se stal život na Planetě Zemi. Volná energie, výživná strava, čistá voda, a všude mír. To se může stát vaší realitou. Každá země má své experty, a když se oni s vámi o znalosti podělí, možnosti budou neomezené.

My, v Duchu, jasně vidíme, jak to bude fungovat. Povedeme vás každým krokem na vaší cestě, protože se jedná o spojené úsilí. Brzy přijmete skutečnost, že nejste, a nikdy jste nebyli jenom bezmocné bytosti, které sotva přežívaly. Stanete se bytostmi světla, kterými jste; schopné udělat mnohem víc, než si nyní dokážete představit. Když přestane všechna temná indoktrinace, chvíli potrvá, než si věci sednou a pak se život stane podobný obrovskému dobrodružství, když budete zkoumat světlo. Nikdy se nebudete ohlížet zpátky na staré dny temna. Tolik toho pro vás dáváme do pořádku, aby se připravil začátek Nového Věku Světla. Jak rychle se to stane, je čistě ve vašich rukou. Potřebujete se jenom probudit a vidět pravdu. Dívejte se na všechno jaké to doopravdy je, a ne jak vám bylo řečeno, že to je.

Práce na ley liniích musí pokračovat. Její důležitost bude stále zřejmější - i pro pochybovače. Každá chvilka, kdy pracujete na ley- liniích, jak na starých, tak i na nových, zlepšuje svět způsobem, jaký si nyní nedovedete představit. I z pohodlí vašeho křesla si můžete ley linie vizualizovat a vědomě uvolňovat božskou energii vaší planety.

Nic nepřijímejte jako pravdu, dokud to neprozkoumáte. Přesvědčte se, že je to skutečně pravda. Propaganda je plánována a pak je tím veřejnost krmena prostřednictvím každé TV stanice a každých novin na světě. Nyní byste měli být schopni rozpoznávat lži a měli byste odmítat je přijímat. Již nejste ovce, jak tomu bylo v minulosti. Nyní vás již tak lehce neošálí. Tvoříte dějiny.

Posílejte lásku všem, kteří vám pomáhají dostat se ke světlu. Odstraňování temné kontroly je obrovská zodpovědnost, takže to potřebuje vaši podporu. Oni pracují na mnoha místech světa a mají na mysli jenom jeden cíl: zachránit lidstvo a Planetu Zemi.

Ano, Kabala bojuje o život. Takže útočí na všechno, co ji odhaluje. Ale to brzy skončí, a všechny útoky ustanou. Lidé se spojí beze strachu a vrátí se důvěra.


Poznámka od Veroniky

Kontaktovala mě Khartika Gunawan ohledně své nové knihy. Mám z  toho dobrý pocit. „MULTIDIMENZIONÁLNÍ CESTOVATEL, NALÉZÁNÍ SOUNÁLEŽITOSTI“. Brzy z nás budou multi-dimenzionální cestovatelé, takže nalezení sounáležitosti je nezbytné. Naše budoucnost je v našich rukách. Připravme se na ni a uvítejme ji s otevřenou náručí.

Moje lásko, připravujeme cestu vpřed. Poznáš, když ta chvíle nastane.

Tvůj navždy oddaný Monty

Případně můžete použít bankovní spojení, jak uvedeno níže:

NATWEST BANK
ACCOUNT: THE MONTAGUE AND VERONICA KEEN FOUNDATION
IBAN: GB56NWBK60233682587809
BIC: NWBKGB2L

Překlad: Zelmira

Pokud chcete přispět Nadaci k pořízení nového Centra v  Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s  díky oceníme.