The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 15. června 2014

Světlo se šíří, moje drahá. Všechna ta tvrdá dřina nese ovoce. Ley linie se aktivují. Pravda se stává viditelnou a odhaluje se a hovoří se o ní. Kvůli tomu jsme pracovali již několik let: na odstranění neviditelných překážek, které vás uzavřely a uvěznily.

Čekejte, že kabala bude bojovat. Neodejdou potichu. Je veřejně známo, že mají v  plánu použít  falešnou záminku – falešné incidenty v různých klíčových městech světa dne 22. června. Když jejich záměry zveřejníme, možná změní plány, a nebudou se chtít ještě více odhalit. Jsou v defenzivě. Existují frakce, které chtějí zabíjet a zničit vše co mohou, protože nedovedou prohrávat.

Moje drahá, musím tě upozornit na jednu organizaci, která má za cíl zničit tvoji práci a tvoji pověst. Rozšíří o tobě a tvé práci nepravdivé informace. Její členové chtějí zabránit tomu, aby další, jako Andrew Bartzis, s tebou pracovali. Osloví všechny, kdo jsou s tebou v blízkém kontaktu. Nicméně, ti, kdo jsou PEVNÍ ve své víře a posuzování, nebudou zvikláni. Kabala nenechá kámen na kameni, v touze zničit tě.

Tvoje práce s Andrewem Bartzisem musí pokračovat. Lidstvo je připraveno slyšet PRAVDU. Informace, které ty a Andrew zveřejníte 20. června, odhalí a vysvětlí  mnoho – od Irska po Irán. Je potřebné mít tuto informaci k  pochopení toho, co se dnes ve vašem světě děje. Mnohé z vás to překvapí a odhalí to lži a korupci, které dostaly lidstvo na kolena. Lhali vám, a ty lži byly drahé. Ty informace byly úspěšně skryty. Byl to první krok, který byl podniknut k tomu, aby bylo lidstvo uvězněno. Když se dovíte, co bylo uděláno, vše zapadne na své místo.

Žili jste v temnotě po 2000 let. Nyní máte příležitost změnit váš svět, a stát se, znovu, celistvými bytostmi světla. Když budou Temní zcela odstraněni, upamatujete se na to, čeho jste všeho byli v minulosti schopni, když jste plně rozuměli tomu, jak funguje vesmír. Byli jste toho součástí; bylo to předtím, než byla změněna vibrace. Nyní musíte otevřít své mysle všem možnostem. Prostor nemá hranice. Můžete se pohybovat rychleji než je rychlost světla. Opět se prokáže, že se vědci mýlili. Věci se mohou materializovat a dematerializovat. To se prokázalo. Vše je myšlenka, vše je vibrace. Lidstvo to před tisíciletími chápalo, předtím než   bylo ovlivněno, takže kabala mohla převzít kontrolu. Mnohokrát jsme vysvětlili, že takovým způsobem se mohly spojit Irsko a Egypt. Národy těch zemí nepotřebovaly lodě ani letadla. Nyní se tyto schopnosti vracejí. Pomyslete na to, jaké to bude vzrušující. Sami se brzdíte nedostatkem představivosti. V budoucnu bude vše možné.

Vy jste nyní na Zemi, abyste tyto změny přinesli. Nikdo vás nezastaví; ani Temní. Těžce pracovali,  aby se tento svět stal jejich světem, ale neuspěli. Kopou si vlastní hrob, když se snaží stále pokračovat ve svém úsilí uspět.

LÁSKA JE KLÍČ, který vše vyřeší. Čeká vás velká radost. Všichni vystupujeme jako jeden. Když člověk plně porozumí tomu, jak funguje vesmír, přineseme znalosti těchto vzorců změny. Pak budete žít na úrovni duše. Je to doba, na kterou jste čekali a modlili se za ni. Je to následek vaší snahy; zvláště těch nádherných duší, které pracují, a budou pokračovat, v práci na ley liniích, obeliscích a všech symbolech kontroly. Nyní jste si plně vědomi, že byly použity k tomu, aby vás uvěznily, a vy nedovolíte, aby to pokračovalo.  

Drahá, vím, že po tobě chceme mnoho. Souhlasila jsi s touto prací předtím, než jsi přišla na Zemi. Ano, je potřeba aby ses´ příští víkend vrátila do Irska a pokračovala v tom, co jsi minulý měsíc začala. Byl to velký úspěch a výsledky mohou vidět všichni.  Přijde pomoc, která to vše ulehčí. Chápeš, co musí být uděláno. Irsko se probouzí do strašlivé pravdy, co jeho lid vytrpěl během vlády Vatikánu. Celé lidstvo nebude osvobozeno, dokud nebude odhalen Vatikán kvůli tomu, čím vlastně je. Kevin Annett dělá v tomto ohledu výjimečnou práci. Bylo by dobré, abyste se setkali a spojili síly, pokud možno. Odstranění zla musí být prvořadé. I ten nejposlednější  zbytek musí být odstraněn.  

Prosím, Veroniko, užij si Irsko a jeho nádhernou energii. Ti lidé jsou solí Země.

Trochu si odpočiň.  Nechceme po tobě abys´ pracovala 24 hodin denně. Občas potřebuješ čas aby ses´ uvolnila a relaxovala. Není pro to lepší místo na Zemi než je Irsko. Potřebuješ dobít baterie, abys´ mohla dokončit svoji práci.

Jsem vždy po tvém boku. Tvůj oddaný Monty.Przetłumaczyli: Zelmira