The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 18. května 2014

Světlo Pravdy se šíří, moje drahá. Probouzení se urychluje, čekali jsme na to dlouho. Také dochází k zastíňování klíčových lidí, aby se zabránilo vzestupu do světla, anebo aby se to alespoň zpomalilo. Nechtějí, aby se moje slova dostala k lidem. To se dalo čekat. Vždy jsem říkal, že budou bojovat do konce. Soustřeďují se na klíčové lidi a odklánějí je z kurzu. Nikdy se nečekalo, že to bude lehká cesta, ale spoplečně zvítězíme.

Vědecký svět si nyní uvědomuje velkou důležitost Irska. Žádám tě nyní, aby jsi se podělila o jednu takovou zprávu, protože to mnohým pomůže jasně vidět velkou důležitost práce s ley liniemi.“Pro některé představuje Irsko první zemi, kolonizovanou Alta-Ra - vědci, kteří opustili Atlantidu dříve než zmizela v oceánu. Dnes jsou známí jako druidové, kteří zanechali v Irsku své stopy, se svými znalostmi a mocí. Ta země má více svatých míst, posvátných koutů, více megalitických a středověkých staveb než jakákoliv jiná země a a v každém z nich existuje božský záměr. Tyto stavby, často tisíciletí staré, jsou všechny umístěny na silové půdě anebo na silových polích, kde mineralogické složení, systémy spodních vod, telurické síly a jejich kosmické propojení, jsou optimálně vytvořeny tak, aby představovaly konstrukci, určenou k tomu, aby byly mostem mezi nebem a zemí. "Aktivace těchto důležitých energetických center Irska vytvořila odezvu mezi všemi dalšími místy, které byly aktivovány v minulosti. Je to teď velmu hustá síť vytvořena množstvím transmutovaných telurických linií, ley linií a zlatými a stříbrnými žílami, které se rozprostírají po celém Irsku a celém světě; jde o radikální transformaci kolektivního vědomí a obyvatel Irska jako celku. Tato místa, která jsou duchovním dědictvím jedinečné historie v dějinách lidstva se nyní probudila, aby naplnila svůj nebeský osud - přinesla Bytostem a Hmotě Pravdivé Vědomí."

Autor výše uvedeného textu je Veronice Keen znám, ale t.č. si přeje zůstat v anonymitě.


Mohokrát jsem ti řekl, že IRSKO JE KLÍČEM, KTERÝ VŠE ODEMKNE.

Tady musíme začít. Hovořím k lidu Irska:"Spojte se, poučte se o tom, kým jste, s vaší pravdivou historií. Pak bude jasné, co bylo uděláno, aby vznikla iluze, v níž se dnes nacházíte. Zbavte se toho, co uvěznilo vaši mysl prostřednictvím strachu. Staňte se těmi, kým jste se měli stát - jak jste byli stvořeni. Budťe hrdí na to, kým jste. Staří Irové znali odpovědi. Byli celiství. Dívejte se do minulosti, abyste se naučili, jak vytvořit pro lidstvo lepší budoucnost. Pamatujte: lidstvo je závislé na tom, zda to uděláte."

Expedice, o které jsi ty a Andrew (Bartzis) hovořili, má obrovský význam. Odemkne všechno, co bylo používáno na ovládání lidstva. Musí se to nafilmovat, aby se to mohlo vysílat do světa živě, pro všechny, kdo si přejí se s tím spojit. Irské bubny budou znovu bít v rytmu pravdy, když uvolní energii, která osvobodí vaši planetu. Irsko, budoucnost lidstva a vaší planety je ve vašich rukách.

Dorostli jste pro to, co se po vás žádá? Myslím, že ano. Převzali jste banky, nyní nastal čas, abyste zajali své věznitele.

Moje drahá žena měla ve čtvrtek záchvat mozkové mrtvice a opět krásně zapracovala Robertova "zázračná formulka" a pomohla jí k úplnému zotavení. Tolik lidí již žádalo o předpis, že se teď s radostí o něj s vámi podělím. Pro mně také funngoval, když jsem žil na Zemi


Jakmile si uvědomíte, že jste měli /máte záchvat mrtvice, požijte:

400 mg vitaminu Q 10,
400 mg vitaminu E,
400 mg vitaminu C,
3 (dávky?) česnekového extraktu Kyolic (3 kylolic garlic),
3 kardio aspiriny.

Léčení začne do půlhodiny, úplné vyléčení nastane do 3 hodin.

Když dostanete mrtvici, vaše tělo je ve stresu, takže mu okamžitě dodejte tyto vitamíny. Vždy je mějte ssebou. Řekněte o tom svým drahým a blízkým, aby si je co nejdříve vzali. Moje dcery mi volaly každou hodinu, zda jsem v pořádku, když jsem měl záchvat.


Veronika bude příští víkend v Irsku. Požádal jsem lidi z rska, aby se postarali o to, aby dostala ujištění, která potřebuje, že jste připraveni vystoupit a udělat, co se po vás žádá. Nehleďte na vaši vládu, ta neslouží irskému lidu. Jste to vy, lidé, kdo osvobodí svět. Již žádné války, žádný hlad, bezdomovectví, již žádná bída. Ať je to pro vás hlavní motivace.

Zpráva od Veroniky:

Prosím, pochopte, že nemohu odpovědět všem. Zabývám se mejly, které se týkají expedice do Irska. Pracuji sama a mám t.č. zdravotní problémy, kteríé mi způsobují velké bolesti. Vašimi nabídkami pomoci se budu zabývat, buď já, anebo někdo z Andrewova týmu. Tolik zemí je připraveno a chce se k nám připojit, a chce být součástí Vzestupu do Světla.


Odpočívej, drahá. Máš před sebou náročný týden. Potěš se s rodinou, když budete slavit Marciinu svatbu. Přeji Marcii a Paulovi v jejich společném životě jen samé štěstí.

Moje lásko, buď šťastná. Naše náročná práce nese ovoce.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Przetłumaczyli: Zelmira