The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 27. dubna 2014

Veronika dnes ráno dostala smutnou zprávu. Paní, která byla 34 let její drahou přítelkyní , se vůbec necítí dobře. Je to pro ni velmi stresující. Prosím, pošlete její přítelkyni lásku a světlo.

Kabala se stává neopatrnou. Její aktivity jsou stále jasnější těm z vás, kdo jste probuzeni. Vše, co bylo zamaskováno a skryto, musíte nyní zkoumat a reagovat na to. Zajistil jsem, aby se Veronika podívala na video na YouTube, Behind the Green Mask (Za zelenou maskou) od Rosy Koire, abych se přesvědčil, že jasně uvidí, co vše bylo podniknuto, aby byla převzata kontrola nad Planetou Zemí. Co vše zabalují do řečí o tom, že to všechno je pro vaše dobro. Chtějí vám vše vzít a ponechat vás bezmocné a v beznaději.

Dovolíte, aby se to stalo aniž byste se zastali vašich nezadatelných práv? Ti, kdo vám PRODÁVAJÍ Zelenou Agendu, implementují Agendu 21. Používají všechny druhy maskování, aby vás zmátli a oklamali a aby vás ukolébali do falešného pocitu bezpečí.

Jste inteligentní bytosti světla které nyní vstupují do světla. Odmítáte se chovat jako ovce které se nechají lehce ovládat. Mají skrytou Agendu 21 v tolika možných převlečeních, aby se vás pokusili oklamat. Musíte pochopit, že oni nikdy neudělají nic co by vám bylo ku prospěchu. Nechtějí vás, ale chtějí to, co máte!

Chtějí ovládat váš svět, v němž by vás žilo jenom pár, a byli byste jejich otroky. Nesmíte ztrácet čas. Musíte pamatovat na to, že spolu jste silní. Mnozí příslušníci ARMÁDY začínají chápat, že jsou jenom stroje na zabíjení, vykonávající Agendu 21. Někteří tito vojáci nyní odmítají znovu zabíjet. Jenom tato skutečnost je velkým krokem vpřed.

Vyzývám vás, abyste pokračovali v meditacích o obeliscích a ley liniích . Vidíte výsledky, i když jste si jich zatím mnozí z vás nejste vědomi. Uvolňujete energie Země, regenerujete planetu směrem ke světlu. Každá snaha, jakkoliv malá, je důležitá a potřebná.

1.máj, BELTAINE, je den, kdy je třeba, abyste zdvojnásobili vaše úsilí, protože Kabala využije jeho energie proti vám. Jednoduše jim vraťte, co vám posílají. Řekl jsem vám, že rok 2014 je nejdůležitějším rokem. Nejbližších několik měsíců bude velmi důležitýích, takže, prosím, vložte co nejvíce úsilí do vašich meditací..Zapomeňte na rasu a náboženství, jste lidskou rasou, bojující o přežití. Společně zajistíme, aby vaše planeta přežila útoky Kabaly. Je důležité, abyste nepřijali žádné pozlátko, jakkoli zamaskované, aby vás oklamalo. Není v zájmu Kabaly vám žádným způsobem pomáhat.

Odchytávají ty, kdo mají za poslání osvobodit lidstvo od područí. Žádám vás, abyste poslali lásku a světlo jednomu člověku, který je nyní manipulován a kontrolován, aby mu zabránili dokončit jeho misi. Je proti němu používána každá metoda:kontrola mysli, nedostatek spánku, opiáty v jídle, atd. Prochází nesmírným utrpením a potřebuje vaši pomoc, aby mu to pomohlo osvobodit se z této pasti.

Opět vám připomínám, že nic není jak se zdá. Mějte to na paměti a to vám pomůže prohlédnout propagandu, která byla vytvořena a používána k tomu, aby vás zotročila. Svět reklamy provozuje Kabala a jejím účelem je přesvědčit vás, že bez jejich výrobků nemůžete žít. Nejvíce propagované výrobky jsou ty, které vám uškodí nejvíce. Vše, co by vám vlastně mělo pomoct, je odstraňováno a kontrolováno. Systematicky ničí vaši planetu a mnozí z vás jim pomáháte. Ale žádná kariéra nestojí za to, aby bylo zničeno vše, co člověk potřebuje k přežití. Podstatné je, že zabíjíte vaši vlastní rasu a také sebe. Můžete se podívat na svůj obraz v zrcadle a říct: „Nikdy jsem neudělal nic, co by ohrozilo lidstvo anebo moji planetu?“Žijete ve zrádných časech. Můžete ztratit vše, když nepodniknete pozitivní akci. My, v Duchu, děláme co můžeme abyste to zvládli, ale potřebujeme, abyste se přidali. Společně to můžeme dokázat.

Chce to odvahu, vystoupit za pravdu a spravedlnost a odmítnout nechat se koupit falešnými sliby anebo příslibem lehkého života. Odmítejte otravovat vaše bližní fluoridem, který je přidáván do vašich vodních zdrojů. Odmítněte všechny výrobky, které ho obsahují. Kontrolujte všechny potraviny, zda v nich nejsou jedy, které jsou do nich přidávány, často pod několika různými jmény, v pokusu vás zmást. Mění jména aditiv, o kterých vědí, že mohou způsobit nemoc a nevolnost. Pamatujte, neexistují VEDLEJŠÍ ÚČINKY, ve skutečnosti jsou to jenom ÚČINKY.

Všechny odnože Kabaly nyní bojují mezi sebou. Bojují o přežití. Tehdy budou dělat chyby, tak buďte, prosím vždy opatrní. Mezi zloději není cti. Podívejte se za fasádu ukazovanou veřejnosti a uvidíte opravdový obraz. Tento boj je překvapil. Nebyli připraveni.

Všechny hvězdné brány na vaší planetě jsou přísně střeženy nejhoršími REPTILIÁNY. Potřebujete pomoc velmi silných médií abyste je odstranili. Ale můžete také použít vaše mysli abyste toho docílili. Vaše práce na ley liniích je bude rušit, takže zaměřte vaše energie na hvězdné brány a vědomě je osvoboďte. Odstraňte reptiliány. Použijte SÍLU LÁSKY na spojení s hvězdnými bránami, protože reptiliáni nemohou přežít v atmosféře lásky. Je to pouze váš strach a stres, které je činí zdánlivě silnými.

OBELISKY, LEY LINIE A ARCHA ÚMLUVY – S TĚMI SE POTŘEBUJETE PROPOJIT A URYCHLENÉ JE AKTIVOVAT. MÁTE VŠE, CO POTŘEBUJETE ABYSTE ODSTRANILI ZLO A REGENEROVALI VAŠI PLANETU A LIDSTVO.

Na co čekáte? Probuďte se do síly vašich myslí a použijte je a,byste obnovili mír, zdraví a štěstí na vašem světě.

Mnozí se vracejí na Zemi s tím, že musí dokončit své poslání. Samozřejmě, často jsou svedeni z cesty a to je matoucí, protože přestože změnili svoji cestu, stále jim chcete věřit. Nicméně, neznamená to, že by se nemohli vrátit na cestu cti. Mají SVOBODNOU VůLI. Takže prověřujte, zda je taková osoba na správné cestě či nikoliv.

Strach je zbraní Kabaly. Někteří lidé mají takový strach, že se příliš obávají toho, jít proti Kabale, anebo jsou podplacení materiálními výhodami. Věci se den zde dne mění. Příslušníci Kabaly jsou experty v ovládání lidí . Mají mnohaleté zkušenosti.

ŘÍM
Soustřeďte se na Řím, protože pád Vatikánu způsobí zhroucen všeho, co je ve vašem světě zkorumpované. Tvář, kterou vám ukazují, se vůbec nepodobá tomu, co se vlastně děje anebo tomu, co plánují. Nenechte se zmást jejich pečlivě volenými slovy o nichž doufají, že vás dostanou do podřazenosti. Protože slova jsou vše, co mají. Nemají žádnou podstatu a nesmí se jim věřit. Jednoho dne, brzy, se podíváte v úžasu na to, čeho jste dosáhli spoluprací a tím, že jste jednali jako jeden. Uvidíte, že jste byli schopni obnovit pro lidstvo energie Země.

Moje drahá, buď na sebe hodná. Potřebujeme, aby sis´udržela sílu.

Chci poděkovat všem, kdo podporují naši práci. Jsme úžasný tým.

V lásce, jako vždycky. Tvůj oddaný Monty.Przetłumaczyli: Zelmira