The Montague and Veronica Keen Foundation
Dedicated to love, truth and simplicity
© The Montague and Veronica Keen Foundation
All rights reserved
No part of this website may be reproduced without permission
Wiadmość od Montague Keen  channeling: Veronica Keen
Neděle, 2. březen 2014

Veroniko, drahá, když jsi začala s  projektem ley linií, takové výsledky jakých bylo dosaženo, jsi nečekala  ani za milion let.  Každý den se přidávají další stovky lidí. Dnes ti tekly slzy když ti řekli, že BUDHISTÉ  se dali do odstraňování temné energie obkličující váš svět. Když  lidé světla  pracují společně jako jeden, DĚJÍ SE ZÁZRAKY, a ty je můžeš očekávat. Přednostně  musí být udělána práce na ley liniích, než se pustíš do něčeho jiného. Jak víš, moje drahá, vždy někdo musí vše připravit. Také, energie která byla vypuštěna společně se záměrem všech těch dobrých lidí, dá více energie našim jiným projektům.  Jsme na správné cestě, o tom nepochybuj. Dobrá vůle lidí kteří se spojili dokáže, že naše projekty budou úspěšné. Bylo důležité aby si lidé uvědomili význam energie a to, jak je používána proti lidstvu.

Nakonec  všechno rozkvete a člověk dosáhne svých plných schopností. Země se zregeneruje a bude opět plodit dobré potraviny, aby se lidé mohli uzdravit ode  všech chemikálií,  které museli snášet v  temných dobách.  Ty jsi udělala první kroky a my ti ukážeme cestu.

Nesnižujte své vibrace  tím, že byste měli vztek anebo se chtěli mstít těm,  kdo z  vás udělali své rukojmí, i když stále rozvíjejí své ďábelské plány na zničení vaší planety. Pamatujte na to, že ti, kdo vytvořili původní plány, již dávno opustili Zemi. Zvedněte své vibrace nejvíc jak to půjde.   To ochrání vás a vaše blízké. Mnozí temní již opustili vaší planetu, jiní se zoufale snaží odejít. Naproti tomu další nikdy nepřijmou porážku.  Budou se držet až do hořkého  konce.  Mohou být nebezpeční, proto  se s nimi nedostávejte do křížku. Jen jim zamávejte sbohem.  

Dívejte se do budoucnosti a minulost nechte za sebou. Musíte se soustředit na nový začátek, jako například,  jak vytvořit mírový svět, s lidstvem pracujícím jako jeden.

Dostane se vám  mnoho pomoci od jiných ras,  které trpělivě čekaly  v  ústraní. Jsou připraveny a chtějí pomoci s  technologií a know-how, které vás nesmírně překvapí. Přesahuje to vše co si dovedete představit. Člověk již nebude muset tvrdě pracovat aby se uživil, to všechno bude minulostí. Život bude tím, čím by měl být. Já vím, zrovna teď je těžké představit si život bez stresu. Všechen vás stres je vytvořený člověkem:  vytvořily ho banky, nemoci  které byly vyrobeny v  laboratořích, jakož i zinscenované války, které sloužily ke zničení tolika životů.  Nebude nikdy dovoleno,  aby se to stalo znovu, protože ve světle to nebude možné. Těšte se, že znovu zažijete opravdové sluneční světlo. I když zablokovali všechny léčivé paprsky slunce, tyto bloky budou odstraněny a vše bude znovu vzkvétat, tak jak by to mělo být.  Kvůli tomu pracujete a zatím jste udělali pouze první kroky.

Prosím, uvědomujte si, co jíte a pijete. Dívejte se na malá písmena, u kterých by byli nejraději abyste je neviděli. Čím více je nějakému výrobku dělána reklama, tím víc byste  se měli mít na pozoru. Proč tak zoufale chtějí abyste je používali?  Ve vašich potravinách je  toho ukryto mnoho, co způsobuje nemoci k  nimž jste náchylní. Je to nebezpečná doba.  Kabala vynakládá tolik námahy aby vás udržela ve spánku a tím pod kontrolou. Nepodléhejte její propagandě. Nemůžete jim vůbec v  ničem věřit. Hledejte pomoc u svých průvodců.  

Opusťte falešné modly které byly použity, aby před vámi mohla být skryta pravda. Světlo pravdy je v  každém z  vás. Nyní ji objevujete, a také světlo v  druhých,  které je světlem Boha Lásky. Všechno bylo zařízeno tak, aby jste tuto skutečnost  neviděli. Byly vyzvedávány materiální statky místo skutečné lásky. Ty i já, moje drahá, víme,  že když se lidé vzájemně milují, mají vše co si  mohou v  životě přát. Láska je vším a žádný majetek ji nemůže nahradit. Ty které jste milovali vás nikdy neopustí, protože pouto pravé lásky je věčné.

V  posledních čtyřech týdnech jste ušli dlouhý kus cesty.  Tímto tempem se změny rychle uskuteční.  Nic vás nemůže zastavit. Veroničiny plíce nám stále dělají starosti, takže potřebuje zvolnit. Studený vzduch je teď pro ni příliš.  Žádám vás, abyste stále dobře pracovali na ley liniích. Počkejme a uvidíme co přinese příští týden.  Posune pak věci kupředu. Buďte šťastni, a vězte, že vaše snaha  vám přinese vše o čem jste kdy snili!

Moje drahá, oddychuj. Dosáhneme toho.     

Tvůj navždy oddaný Monty.Poznámka od Veroniky  Keen

Chceme se omluvit za  zmatek který vznikl,  když jsme před pár dny museli na pár hodin odstranit video o východu slunce na Toru v Glastonbury. Bylo to proto, že ten kdo to natáčel, nechtěl mít na videu uvedeno své jméno. I když je stále součástí našeho týmu, plně chápu proč o to požádal a  my jsme mu rádi vyhověli.  Jsme mu vděčn,i že nám poskytl tento historicky významný film.Przetłumaczyli:
Zelmira